Basın Ekspres Yolu’nda Emniyet Kemeri Takmayan Sürücü Feci Kaza Yaptı

Bahçelievler Basın Ekspres Yolu’nda seyir halindeki bir sürücü emniyet kemerini takmadığı için otomobilin camından fırlayarak ağır yaralandı. Kazada sürücü kontrolünü kaybedip bariyerlere çarptı. Olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Basın Ekspres Yolu‘nda feci kaza: Emniyet kemerini takmadığı için otomobilin camından fırladı

İSTANBUL – Bahçelievler Basın Ekspres Yolu‘nda seyir halindeki bir sürücü kontrolünü kaybedip bariyerlere çarptıktan sonra emniyet kemerini takmadığı için otomobilin camından fırladı. Sürücü kazada ağır yaralandı.

Kaza, Bahçelievler Basın Ekspres Yolu Çobançeşme Kavşağı’nda meydana geldi. İddiaya göre seyir halindeki otomobil sürücüsü kontrolünü kaybedip bariyere çarptı. Kazanın etkisiyle sürücü emniyet kemerini takmadığı için camdan yola fırladı. Kazayı gören vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yaralı sürücüye ilk müdahale çevredeki vatandaşlar tarafından yapıldı. Sağlık ekiplerinin gelmesiyle birlikte ağır yaralı sürücü ambulans ile hastaneye kaldırıldı. Kaza yerinde yapılan inceleme de sürücünün emniyet kemerini arkadan bağladığı görüldü. Kaza nedeni ile trafik polis ekipleri tarafından tek şeritten kontrollü olarak sağlandı. Aracın çekici ile yoldan kaldırılması ile trafik normale döndü.

Kazayı görüp yardıma koşan Şehmus Altunkılıç “Kazayı ilk gördüğümde sürücü aracın camından yola fırlıyordu. Ben koşarak gidip ilk yardım yaptım. Kafasında yarıklar vardı. Bacağında ve kolunda da sıkıntı vardı. Bariyere vurup camdan fırladığını gördüm. Bilinci açıktı” dedi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Volkan Kayalar – Otomobil

Basın Ekspres Yolu Bahçelievler Otomobil Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir