Samsun’da Park Halindeki Otomobil Alev Aldı

Samsun’un İlkadım ilçesi Tepecik Mahallesi’nde park halindeki bir otomobil rampa aşağı hareket ederek beton elektrik direğine çarptı ve alev aldı. Yangın itfaiyenin müdahalesi sonucu söndürüldü.

Samsun‘da park halindeki bir otomobil rampa aşağı hareket ederek beton elektrik direğine çarpması sonucu alev alarak yandı.

Olay, Samsun‘un İlkadım ilçesi Tepecik Mahallesi 1545. Sokak’ta sabah saatlerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesinde çalışan Betül Yiğit, 55 ABL 795 plakalı otomobilini hastanenin yan tarafındaki bir marketin önüne park edip görev yeri olan hastaneye gitti. Bir süre sonra otomobil aniden hareket edip rampa aşağı ilerlemeye başladı. Virajda refüje çarpıp yeniden yola savrulan otomobil park edildiği yerden yaklaşık 500 metre ilerledikten sonra yoldan çıkıp kaldırım kenarındaki beton elektrik direğine çarptı. Bu sırada otomobil direkten yere inen kabloyu ezince kablo şase yapıp yangın çıktı. Aracın tamponunun tutuşması sonucu alevler aracın ön kısmını sardı, içine sıçradı.

Yanan otomobil itfaiyenin müdahalesi sonucu söndürüldü. Yangında araç büyük çapta zarar gördü. Aracının kaza yapıp yandığını öğrenerek olay yerine gelen Betül Yiğit, büyük üzüntü yaşadı. – SAMSUN

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Otomobil

İlkadım Samsun Otomobil Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir